Film Evreninden 18 Soruyla Gizli Karakterinizi Keşfedin !

Film evreninden detaylarla derinlerde yatan gizli karakterinizi ortaya çıkarıyorum gençler. Hazır mıyız ?

Soru 1: Sence Hangisi Cesaretin Tanımı Olabilir ?

Soru 2: Sence Acı Hangisidir ?

Soru 3: Sence Aptallık Hangisidir ?

Soru 4: Peki Suç hangisidir Sana Göre ?

Soru 5: Mutluluğun Tanımını Yap Desek ?

Soru 6: Peki Sana Ölüm Hakkında Sorsak ?

Soru 7: Hangisi Senin İçin Arkdaşlığı Tanımlar ?

Soru 8: Hangi intikam şekli içinin yağlarını eritiyor ?

Soru 9: Borç Para İstese "Para Senin Köpeen olsun" diyeceğin karakter ?

Soru 10: Gece vakti ortada kalıp metrobüste “fazla akbili olan var mı” diye bağırdın. Bu B.ktan Pozisyondan Kim Kurtardı Seni ?

Soru 11: Hangisi En Favori Sahnelerinden Biri Olabilir ?

Soru 12: Eve Misafir Diye Gelse Tuvalet Terliğiyle Kovalayacağın Karakter ?

Soru 13: Hangisi Senin için Adaleti Tanımlar ?

Soru 14: Havaalanında Sıra Beklerken Hıyarın Biri Geç Kaldım Ayağına Önüne Geçmeye Çalışıyor. Dönüp bir baktınn ki bu eleman;

Soru 15: Ünversitede Hangisiyle Eve Çıkarsın ?

Soru 16: Peki Hangisi Üniversitene Rektör Olarak Atansa Ayakta Alkışlarsın ?

Soru 17: Vizeler Öncesinde Senden Not İstese Babayı Alacak Olan Karakter ?

Veee Son Soru: Bu Testi Bitirdikten Sonra Beraber İki Kadeh Parlatacağınız Karakter Hangisi Olabilir ?

Film Evreninden 18 Soruyla Gizli Karakterinizi Keşfedin !

 1. Sonucun: Hayalperest

  Siz, “Şu ülkemiz bir ejderha saldırısına uğrasa da bi anda kendimizi fantastik aksiyonların göbeğinde bulsak”  diye içten içe dua eden birisiniz. O olmazsa zombiye, uzaylıya falan da razısınız. Kara deliğe düşseniz olay ufkundan gemiye el sallar, solucan deliğinden geçerken: “Acaba karşı tarafta kendi b.kundan elde ettiği enerjiyle tüm uygarlıkları köleleştiren ölümsüz bir krala karşı savaşan Homonako halkının kurtuluş mücadelesi içinde bulur muyum kendimi ?” diye düşünebilecek kadar ilginç bir yapıya sahipsiniz.

  Uygarlıklar tarihi ve karanlık çağlar sizde inceden merak uyandırıyor. Nerde bilim var, nerede gizem var siz oradasınız. Bilim ve gizemin dirsek teması yaptığı noktalarda ise orgazm olmanız işten bile değil.

  Ara sıra gerçek dünyanın tekdüzeliğinden sıyrılıp bambaşkaolasılıkların bulunduğu paralel evrende rüyalara dalarken buluyorsunuzkendinizi. İster bir felaket, ister müthiş bir ilerleme olsun. Siz aslındafarklı bir gerçekliğin size neler getirebileceğini düşlüyorsunuz hep.

  "Hayalgücü, gerçekliğe karşı verilen savaşta elimizdeki tek silahtır." - Jules de Gautier

 2. Sonucun: Hayat Yolunda Bir Yolcu

  Siz hayatı, yolu vahşi ormanlardan, ıssız çöllerden geçen, karakterinizi şekillendirecek büyük bir yolculuk olarak görüyorsunuz. Her köşe başında hayatınızı kökünden değiştirebilecek şeyler olduğunun farkındasınız ve bu uzun yolda hem karakterinizi, hem hayallerinizi yavaş yavaş olgunlaştırıyorsunuz. Hatalarınızdan bir ansiklopediyi dolduracak kadar ders çıkarıyorsunuz.

  Hayatla çarpışmaya içgüdüsel olarak hazırsınız. Ve hayatın iyi çarpışan savaşçıları sevdiğinin bilincindesiniz.Karşılaştığınız her bir insan, her şehir, her olay sizi hedefiniz yolunda kamçılıyor. Herşeyden bir şey öğreniyor, kaderinizi hem yaşıyor hem de yazıyorsunuz.

   

  "Herkes kaçınıImaz oIarak, kendi hayat hikayesinin kahramanıdır" - John Barth

 3. Sonucun: Ayık

  Siz tıkır tıkır işliyor gibi görünen sistemin o herkesi aldatan ışıklı vitrinleriyle değil, daha çok arka sokaklarında neler olup bittiğiyle ilgileniyorsunuz. Uygarlığımızda saygın noktaya ulaşan tüm birey ve değerlerin ardında pis kokan birşeyler olduğunu sezinliyorsunuz.

  Tüm toplumsal değerleri hiçe sayan insanlık dışı bir mücadelenin geri planda çaktırmadan cereyan ettiğinin farkındasınız. Her an bir kaosun içerisine çekilebileceğinizi biliyor ve dünyayı toz pembe bir gözlükle değil, gerçekçi analiz ediyorsunuz. Suç, ceza, devlet, polis, örgüt gibi kavramlar sizin zihninizde diğer insanlara göre çok daha geniş ve ilginç tanımlara sahip. Bunun sebebi ise burnunuzun iyi koku alması. Her koyunun kendi bacağından asıldığı sokaklarını da biliyorsunuz şehrin, ışıklı yolların ardındaki karanlığını da.

   

  "Yoksulluğu azaltmadan zenginliği arttıran ve suç işleme bakımından hızlı artış gösteren bir toplumsal sistemin özünde çürümüş birşeylerin olması gerekir." – Karl Marx

 4. Sonucun: Dedektif

  Macera sever bir insansınız. Ama öyle motora atlayıp dünyayı dolaşacak türden değil. Siz hayatın her alanında biraz gizem ve macera kafası yaşıyorsunuz. Hep birşeyleri çözmenin peşindesiniz.Detayları puzzle parçası gibi birleştirip büyük resmi ortaya çıkartmak günlük sporlarınızdan. Hayatınızda gizemli aksiyonlara kapı daima açık. Gündüz düşlerinizde günlük hayatınızın birden tersine döndüğü olası en kötü senaryolardan sağ kurtulmanın bir yolunu bulabiliyorsunuz. Çünkü hiç bir alanda ipin ucunu bırakmayan bir tabiatınız var.

  Şehirler arası yolculukta otobüsünüzünyoldan çıkıp ormanın içinde gizli bir mezarlığa doğru yuvarlanması ve “şumezarlığın yöresinden biri geçse de g.tünden kan alsak” diye 200 yıldır araftabekleyen kızgın ruhların otobüsün etrafını sarması sizin için heyecan verici birolay sayılabilir. Ve bir çıkış yolu varsa siz bunu illa ki bulursunuz.

  Belki de şoförünüz otobüsteki tümyolcuları kandırarak insan deneylerinde kullanmak üzere gözden uzak bir tesisegötürüyordur, kim bilir ? Siz yine de yedekte bir plan hazırlayın, ne olur neolmaz.

  Kuyudan kız çıkarsa, etrafta dolaşan ölüinsanlar falan görmeye başlarsanız da siz zaten ne yapmanız gerektiğini biliyorsunuz.

  "Şüphe etmek düşünmektir." - ReneDescartes

 5. Sonucun: Çocuk Ruhlu

  İçinizde büyütmeye kıyamadığınız bir çocuk sürekli size yol gösteriyor. Hayata farklı yönlerden bakabilmeyi öğretiyor size. Siz de büyük bir bilgelikle “çocuktan iyi mi bileceğim”dediğinizden, yetişkin dünyasının duvarları, kapalı kapıları bir bir yıkılıyor karşınızda. Kimsenin görmediği detayları fark ederek çevrenizdeki insanlar içinde başka dünyalara yepyeni pencereler açıyorsunuz.

  Karşınızdaki insanın arzularını, korkularını, nefretini ve umutlarını kolayca çözüyorsunuz. Çünkü kendinizi tanıyorsunuz ve tüm insanların aynı temel duygularda birleştiğinin farkındasınız. Buna karşın küçük şeylerle mutlu olabiliyorsunuz ve yardımseversiniz. İçinizdeki çocuğun sesini dinlemeye devam edin.

  "Her çocuk bir bakıma bir dahi ve her dahi bir bakıma bir çocuktur." - Arthur Schopenhauer

 6. Sonucun: Romantique

  İçinizde iflah olmaz bir romantik var. Fakat bu kimseyi kolayca hayatınıza buyur ettiğiniz anlamını taşımıyor elbette.Siz hoppa ilişkiler ve boş sözlerin insanı değilsiniz. Gerek dostlarınız gerekse özel ilişkilerinizde kendinizi tümüyle paylaşıyor, karşınızdakilerden aynı samimiyeti bekliyorsunuz.

  Gerçek ve samimi duyguların ancak zor şartlar altında olgunlaşabildiğinin farkındasınız. Acılara alışıksınız ve rüzgarın sizi nereye sürükleyeceğini bilmiyorsunuz, ama bu sizi rahatsız etmiyor. Çünkü yaşadığınız tüm sorunların finalde sizi bekleyen mutluluğun ışığıyla silinip gideceğini kalacağını içten içe seziyorsunuz. 

  "Aşk, birbirine bakmak değil; birlikte aynı yöne bakmaktır." - Antoine de Saint-Exupéry

 7. Sonucun: Geyikçi

  Şu üç günlük dünyada kafanızı yoracak hiçbir şeyle uğraşmak istemiyorsunuz. Hem hayatla biraz dalga geçmenin kime ne zararı var ? Hep ciddi, hep ciddi olmaz ki. Siz eğlenmeyi, dostlarla birlikte hayatı dilinize dolamayı seviyorsunuz. Mevzular üzerine çok derin analize girmenin kimseye bir faydası olmadığını en erken keşfedenlerdensiniz.

  Siz hayatın komik ve saçma yönlerinden aldığınız tadı başka hiçbir şeyden alamıyorsunuz. Diğerlerinin aşırı ciddiye aldığı konuları fazla sallamıyorsunuz, çünkü ortada ciddiye alınacak bir şey bulunmadığını farkedecek kadar zekisiniz.

  En kral geyik ortamlarını mıknatıs gibi üzerinize çekerek pozitif enerjinizi çevrenize yayıyor, kendiniz gibi çevrenizdeki insanları da eğlendirmeyi seviyorsunuz. Muhabbetiniz bol olsun !

  "Gülmek için mutlu olmayı beklemeyin belki de gülmeden ölürsünüz." - Victor Hugo

 8. Sonucun: Asi Ruhlu

  İçinizde otoritenin her türlüsüne karşı haklı bir savaş halindesiniz. Kimsenin kendi fikrini size dayatmasından hoşlanmıyorsunuz. Çevrenizde olup bitenlerin, sistemin çarklarının nasıl döndüğünün farkındasınız ve bu baskı ortamında özgür bir birey olabilmenin mücadelesini veriyorsunuz.

  Siz değişimin bireyin kendisinden başlayıp tabana yayılabileceğinin bilincindesiniz ve bu amaçla ideallerinizi tüm hayatınıza, tüm karar ve sözlerinize yansıtıyorsunuz. Bu karanlık yolda ışığınız bol olsun !