Beğendiğin Filmlere Göre Ruhunun Yaşını Söylüyoruz!

Evet bu testte yine iddialıyız. Beğendiğin filmlere göre yaşını tahmin ediyoruz. Yapman gereken çok kolay her soruda en beğendiğin filmi işaretliyorsun. Hadi bakalım.

Öncelikle Altın Portakallı Türk filmleriyle başlıyoruz.

Klasik Türk filmleriyle devam ediyoruz.

Şimdi de Oscar Ödüllü Filmlere Bakalım

Tarihi filmler ve savaş filmleri olmazsa olmaz.

Peki ya bilim kurgu ve fantastik filmler?

Oturmaya mı geldik? Biraz aksiyon biraz da macera diyelim

Sonbahar için en uygun filmler: Romantik komediler ve dramalar

Peki ya yakışıklılar yakışıklısı Brad pitt filmleri?

Atalarımızın dediği gibi: Kan Şiddet Tarantino

Son olarak 9 sorudur beklediğiniz klasikler.

Beğendiğin Filmlere Göre Ruhunun Yaşını Söylüyoruz!

 1. Sonucun: Senin ruhun 29 yaşında!

  Verdiğin cevaplara göre senin ruhun 29 yaşında.  Artık 30'a merdiven dayamış birisin. Hayattan beklentilerinin bir kısmı gerçekleşmiş bir kısmı henüz gerçekleşmemiş olabilir ama senin için mühim değil. Verdiğin cevaplara göre senin için zaman çok önemli. Vakit harcadığın her şey sana bir şeyler katmalı. :)

 2. Sonucun: Senin ruhun 21 yaşında!

  Verdiğin cevaplara göre senin ruhun 21 yaşında. Zihnin çok berrak.  Kolay kolay her şey beğenmiyorsun ama eğlenmek senin için önemli. Fiziksel olarak ne durumdasın bilemeyiz elbette ama içinde patlayan bir şeyler var. Yerinde zor duruyorsun :)

 3. Sonucun: Senin ruhun 32 yaşında!

  Verdiğin cevaplara göre senin ruhun 32  yaşında.  Ununu elemiş tasını tarağını asmışsın. Kafan çok rahat. Maşallah Oscar jürisine girecek insansın.  Biraz yorgunsun. Hayat seni yormuş ama sana kattığı çok şey var.

 4. Sonucun: Senin ruhun 41 yaşında!

  Verdiğin cevaplara göre senin ruhun 41 yaşında. 41 kere maşallah. Olmuşsun sen. Verdiğin cevaplara göre seni memnun etmek biraz zor artık. Çok zor beğeniyorsun. Çok titizsin. Film çekmeye kalksan 2 3 yıl sürer belki de. Öyle bir mükemmeliyetçilik sendeki :)

 5. Sonucun: Senin ruhun 18 yaşında!

  Verdiğin  cevaplara göre senin ruhun 18 yaşında. Kemik yaşınla ilgilenmiyoruz. Senin ruhun genç.  Heyecanı seviyorsun, seni 70 yaşında ''Haydi eller havaya'' diye şarkı söylerken görmek mümkün. Hey maaşallah diyoruz

filmlere göre yaşını tahmin fimlere göre yaş tahmini film testleri sinema testleri sinema testi film testi