Son 8 Yılın En İyi 8 Romantik Komedisi

Kız arkadaşlarla evde yapılan pijama partisi gecesinde ya da yağmurlu bir günde evde otururken ayakları uzatıp, elde patlamış mısırlarla keyifli 1-2 saat geçirmek isteyenler için hem eğlendiren hem de aşkı yaşatan Hollywood sinemasından son 8 yılın en iyi 8 romantik komedi filmini derledik...

1. Vegas'ta Olan Vegas'ta Kalır

Vegas'ta Olan Vegas'ta Kalır

Vegas'ta yapılan evlilikler meşhurdur. Cameron Diaz ve Ashton Kutcher'ın başrollerini paylaştığı film klişe bir konusu olsa da, izlediğinizde keyifli zaman geçireceğiniz eğlenceli bir film. 

2. Kadın Aklı Erkek Aklı

Kadın Aklı Erkek Aklı

Benim gibi Gerard Butler'ı izlemeyi sevenlerdenseniz, 2009 yapımı bu filmi de beğeneceğiniz kesin. Konu klasik; bekar çalışan bir kadın ve onun tam zıttı bir adam. Komşusu ile yakınlaşan kadının onu tavlaması için yardım eden erkeğin fark etmeden birbirlerine aşık olmalarını konu ediniyor. 

3. Arkadaştan Öte

Arkadaştan Öte

2011 yapımı filmde bir kadın ve bir erkek aşk olmadan da kadın ve erkeğin birlikte zaman geçirebileceğini göstermek ister. Ama her zamanki gibi ateşle barut yan yana durmaz ve ikili birbirine aşık olur. 

4. Sex And The City 2

Sex And The City 2

Yıllarca televizyonda izlenme rekorları kıran Sex And The City'nin beyazperdedeki devam filmi de en az ilki kadar eğlenceli. Bu kez Abu Dhabi'ye tatile giden dört kadının yaşadıkları izleyiciye yansıyor. Sıcak ve eğlenceli bir film. 

5. Bağlanmak Yok

Bağlanmak Yok

Aşk olmadan cinsellik yaşayan bir kadın ve erkeğin birlikte zaman geçirdikçe aslında birbirlerine aşık olduklarını fark etmelerini konu alan bir romantik komedi.

6. Senden Önce

Senden Önce

Sayısız erkekle birlikte olan bir kadın dergide okuduğu bir yazı üzerine yatabileceği tek erkek hakkının kaldığını yoksa evlenemeyeceğini öğrenince eski erkek arkadaşlarını bulmaya karar verir. Bu sırada ona yardım eden komşusu ile aralarında önce arkadaşlık sonra da aşk başlar.

7. İyi Olan Kazansın

İyi Olan Kazansın

İki erkeğin bir kadını elde etmeye çalıştığı, komik ve eğlenceli bir romantik komedi. İzlerken eğleneceğiniz kesin. Paintball sahnesinde çok güleceksiniz. 

8. Romantik Komedi: Bekarlığa Veda

Romantik Komedi: Bekarlığa Veda

Bir de yerli önerimiz var. Türkiye'de romantik-komedi türünde yapılan filmler beklentiyi karşılamasa da, bu serinin filmleri gayet eğlenceli, Hollywood filmleri tadında. Filmden beklentiniz eğlenceli vakit geçirmekse, Romantik Komedi serisinin ikinci filmi Bekarlığa Veda beklentilerinizi karşılayacak. 

romantik komedi filmleri romantik komedi film listesi en iyi romantik komedi filmleri romantik komedi film önerisi