Sinemalarda Bu Hafta (2 Aralık)

Havaların da soğumasıyla artık arkadaşlarla ya da sevgiliyle yapılan programlara mutlaka sinema da dahil ediliyor. Romantik, macera, aksiyon ya da dram. Her yaş grubuna ve hem kadın hem de erkeklere hitap eden haftanın yeni filmlerini sizler için derledik...

1. Görümce

Görümce

Erkek kardeşini çok seven bir kadın olan Yeliz, kardeşinin evlenme teklifi ettiği kadınla tanışır. Deniz'i tanıdığı andan itibaren tüm görümcelik görevlerini yerine getiren Yeliz ve kardeşinin başından geçenleri konu alan keyifli ve komik bir film. Bugün vizyona giren film, BKM mutfağından çıktı. 

2. Fragman

3. Müttefik

Müttefik

Birbirine aşık ve birbirinden çok farklı iki insanın aşk hikayesini konu alan film, Brad Pitt hayranlarını sinema salonlarına taşıyacak. 1940'lı yıllarda geçen bir dönem filmi olan Müttefik filminde bir subay ve bir direniş savaşçısı birbirine aşık olur. 

4. Fragman

5. Kahraman Ördek

Kahraman Ördek

Çocukları sinemaya götürmek isteyen ebeveynler için iyi bir seçim. 3 boyutlu bu animasyon filmi, güzel bir adada yaşayan bir ördeğin hikayesini konu alıyor. 

6. Fragman

7. Karanlıklar Ülkesi: Kan Savaşları

Karanlıklar Ülkesi: Kan Savaşları

Aksiyon, macera, fantastik ve biraz da korku içeren film. Başrollerinde Kate Beckinsale , Bradley James , Theo James, Charles Dance , India Eisley gibi isimlerin yer aldığı filmde, vampirlerin tehdidi altında olan Selena ve arkadaşlarının bu tehdidi ortadan kaldırmak için savaşını konu alıyor. 

8. Fragman

9. Sevdam Gözlerinde Kaldı

Sevdam Gözlerinde Kaldı

Dram ve politik türlerinde izleyici ile buluşan filmin başrollerinde Ahmet Yenilmez, Burak Yenilmez, Hümeyra Çetin gibi isimler yer alıyor. 1996'da yaşanan Susurluk Kazası'nın Muhsin Yazıcıoğlu'nun ölümüyle ilişkisini anlatan bir film. Film bugün vizyona girdi. 

10. Fragman

11. Çakallarla Dans 4

Çakallarla Dans 4

Geçtiğimiz hafta vizyona giren Çakallarla Dans serisinin devam filminde, yine aynı isimler var. 4 kafadar bu kez maddi zorluklar içindedir. İçlerinden birine kalan mirası bulmak için yola çıkan bu dörtlüyü sürprizlerle dolu, maceralı bir yolculuk beklemektedir. 

12. Fragman

13. Benim Adım Feridun

Benim Adım Feridun

11 Kasım 2016 tarihinde vizyona giren filmin yönetmen koltuğunda Çağan Irmak oturuyor. Başrollerinde Halil Sezai ve Büşra Pekin'in yer aldığı film terkedilen Ersan'ın hikayesini konu alıyor. Terk edildikten sonra yeniden başlamak için uğraşan Ersan bir gün bir düğüne katılır ancak damadın babası onu Feridun zanneder. Feridun olunca bütün ilginin onda olduğunu gören Ersan da bu oyunu sürdürmeye karar verir. 

14. Fragman

vizyonda bu hafta sinemalarda bu hafta haftanın filmleri görümce filmi müttefik filmi fragmanı