İmkansız Aşkları Konu Alan 11 Film

Aşılmaya çalışılan engeller, olmayınca olmayan bir aşk. Aşkı aşk yapan zaten onun imkansız oluşu değil midir? İzleyenlerin içini acıtan, bir türlü yaşanamayan bir aşkı konu alan 11 filmi bu yazımızda derledik...

1. Aşk Kırmızı

Aşk Kırmızı

Mutlu giden bir evliliği olan Ferhat, günün birinde eski sevgilisiyle karşılaşır. Nazlıgül onun ayrılmak zorunda kaldığı ilk aşkıdır. Bir gece iş yerinden arkadaşları ile Antalya'ya giden Ferhat, karşısında Nazlı'yı görünce şok olur. Peki, Ferhat sevdiği karısını aldatacak mıdır? Yoksa çok aşık olduğu eski sevgilisine mi gidecektir? İmkansız bir aşkı konu alan, sinemada +18 olarak yayınlanmış bir film. 

2. Sadakatsiz

Sadakatsiz

İyi bir evliliği olan Connie, ailesine bağlı New York'ta yaşayan bir kadındır. Çocuğu, kocası ve köpeği ile birlikte yaşamaktadır. Ancak hayat onun karşısına bir tesadüf eseri genç bir adam çıkarır. Richard Gere ve Diana Lane ',n başrollerinde yer aldığı film, imkansız ve yasak bir aşkı konu alıyor. 

3. Yasak İlişki

Yasak İlişki

1995 yapımı olan film, Robert James Waller'ın aynı isimli romanından beyazperdeye uyarlandı. Evli bir kadın olan Francesca, kocası ve çocuklarının evde uzakta olduğu bir dönemde bir adamla tanışır ve ona aşık olur. Bundan sonrası ise eskisi gibi olmayacaktır. 

4. Karşı Pencere

Karşı Pencere

2003 yapımı olan film, yasak bir aşkı konu alıyor. İtalyan ve Türk ortak yapımı olan film, imkansız aşk temalı bir film izlemek isteyenler için iyi bir seçim. 

5. Parlak Yıldız

Parlak Yıldız

2009 Fransa, İngiltere ve Avusturya ortak yapımı film, 1800'lü yılların başında geçen imkansız bir aşk hikayesini konu alıyor. 

6. İngiliz Hasta

İngiliz Hasta

Bu alanda izlemekten en çok keyif alacağınız filmlerden. İkinci Dünya Savaşı döneminde geçen filmde Hana'nın hayatı, hemşirelik yaptığı kampa yanıklar içinde bir adamın getirilmesi ve bu adama aşık olması ile değişecektir. 

7. Tutku Oyunları

Tutku Oyunları

İçinde sevgi olmayan bir evlilik yapan Sarah, yine mutsuz bir evliliği olan Brad ile tanışır. 2006 yapımı bu filmi izlerken yasak bir aşkı göreceksiniz. Etkileyici bir film. 

8. Paris'te Gece Yarısı

Paris'te Gece Yarısı

Amerikalı nişanlı bir çift, Fransa'nın Paris şehrine seyahate gitmeye karar verir. Damat adayı Gil Paris'te bambaşka şeyler yaşayacaktır. 

9. Carol

Carol

10. Romeo ve Juliet

Romeo ve Juliet

11. Twilight

Twilight

imkansız aşk konulu filmler imkansız aşk filmleri tavsiye yasak aşk filmleri imkansız aşk filmleri yabancı