Sinemalar'da Bu Hafta (Şubat 4. Hafta)

Şubat ayının son hafta sonunda birçok film izleyici karşısına çıkıyor. Hepsi farklı türlerde olmak üzere 5 yeni film bu hafta sonunda gösterimde olacak.

Gizli Sayılar (Hidden Figures)

Film NASA' da büyük başarılara imza atan 3 siyahi kökenli kadını anlatmaktadır.

Cereyan

2. sınıfta psikoloji öğrencisi olan  Aylin, tanımadığı kişilerle internet üzerinden canlı bağlantılar kurarak terapiler verir. Film, Aylin' in bu terapiler sonucu başına gelen olayları anlatıyor. 

Karlar Kraliçesi 3: Ateş ve Buz (The Snow Queen 3)

 Gerda' nın hayali anne ve babasını bulmak ve  bu amaç uğruna arkadaşlarıyla zorlu bir yolculuğa çıkarlar. Ancak bu andan itibaren hiçbir şey yolunda gitmeyecektir.

Resident Evil: Son Bölüm (Resident Evil: The Final Chapter)

Alice insanlığın zombilere karşı verdiği mücadeleden kurtulan tek kişi olmuştur. Şimdi ise kabusun başladığı yer olan Racoon Şehri’ndeki  Umbrella Şirketi, kıyametten kurtulan son kişileri de yok etmek amacıyla Racoon Şehri’nde güçlerini son kez toplamaktadır.

Paterson

Film, her gün otobüs şoförlüğü yapan Paterson ve sevgilisi Laura  ile iki farklı karakterin sade ama huzurlu geçen hayatlarını anlatıyor.

Gizli Sayılar (Hidden Figures) Cereyan Karlar Kraliçesi 3: Ateş ve Buz (The Snow Queen 3) Resident Evil: Son Bölüm (Resident Evil: The Final Chapter) Paterson fragman Şubat bu hafta sinema