Bu Hafta 7 Yeni Film Vizyona Giriyor

Yarıyıl tatilinin başlamasıyla daha da canlanması beklenen sinamalara, bu hafta sonunda üç yerli, dört yabancı olmak üzere toplam yedi yeni film sinema severlerle buluşacak.

1.JACKİE

20. yüzyıla damga vuran John F. Kennedy suikastının ardından First Lady Jacqueline Kennedy'nin yaşadıklarını anlatıyor. Ayrıca Natalie Portman'ın filmdeki performansı ile Oscar'ın en iddialı isimlerinden biri olacağa benziyor.

2.MOANA

Son yıllarda tekrar  bir atılım yapan  Walt Disney, bu yıl Zootopia’dan sonra ikinci film olan Moana ile karşımıza çıkıyor. Daha önce Prenses ve Kurbağa, Define Gezegeni ve Herkül filmlerini birlikte yöneten  John Husker ve Ron Clements, maceracı  genç bir kadının, büyülü bir adaya yaptığı yolculuğu anlatan filmde, genç kadın ile yarı tanrı Maui'nin başlarından geçenler anlatılıyor.

3.PEPEE

Hüseyin Emre Konyalı'nın yönettiği Pepee, televizyon ekranlarında tanınan ünlü çizgi film karakterinin sinema macerasını gözler önüne seriyor.

4.OLANLAR OLDU

Ünlü komedyen Ata Demirer'in  heme senaryosunu yazıp  hemde iki karaktere birden can verdiği Olanlar Oldu, annesiye yaşayan Zafer'in bir tekne turunda Aslı'ya aşık olmasını anlatıyor.

5.KÖTÜ ÇOCUK

Yağız Alp Akaydın'ın yönetmenliğini üstlendiği Kötü Çocuk, doğumundan itibaren görmediği babasının bir anda hayatına girmesiyle eski yaşamından uzaklaşan Kayla ve  okulun gizemli çocuğu Meriç arasındaki karışık aşk hikâyesini gözler önüne seriyor.

6.MİNİK KAHRAMANLAR MACERE PEŞİNDE

Bu hafta vizyona giren bir diger animasyon film Minik Kahramanlar Macera Peşinde, özel güçleri olan bir grup çocuk ve sevimli köpeğinin  zamanda yolculuğu macerasını konu ediyor.

7.BU DA NEREDEN ÇIKTI ?

 Ned 'in üniversite okuyan  kızının sevgilisinin evlenme teklifinde bulunacağını duyunca bunu durdurmaya çalışan bir babanın hikâyesini konu alıyor.

BU DA NEREDEN ÇIKTI BU DA NEREDEN ÇIKTI izle BU DA NEREDEN ÇIKTI fragman MİNİK KAHRAMANLAR MACERE PEŞİNDE MİNİK KAHRAMANLAR MACERE PEŞİNDE fragram MİNİK KAHRAMANLAR MACERE PEŞİNDE izle KÖTÜ ÇOCUK fragman KÖTÜ ÇOCUK izle KÖTÜ ÇOCUK filmi OLANLAR OLDU OLANLAR OLDU izle OLANLAR OLDU fragman ata demirer pepee pepe pepe izle pepe fragman moana moana film moana fragman moana trailer jackie jackie film jackie trailer