Ahmet Kural ve Murat Cimcir İkilisinden Müjdeli Haber

Son olarak Çalgı Çengi İkimiz filmiyle sevenleriyle buluşan Ahmet Kural ve Murat Cemcir ikilisi sevenlerine müjdeli haberleri verdiler. İkili hem filmin üçüncüsünün geleceğini hem de dizi çekeceklerini söylediler.

Yakın zamanda sinema salonlarındaki yerini alan ´Çalgı Çengi İkimiz´ filmi büyük ilgi görmüştü. Çeşitli şehirlerde galaları düzenlenen filmle birlikte sevenleriyle buluşmaya devam ediyorlar.

Ayrıntıya hiç girmeden sadece dizide çekebileceklerini ifade ettiler. İkili diziyle ilgili de hiç bilgi paylaşmadılar. Konuyla ilgili ikili şu açıklamalarda bulundu: ´Seneye bu zamanlar yüzde 90 bir dizimiz olacak inşallah. Ama nedir bilmiyoruz daha. Sadece dizi diyebiliriz onun ismine. Kim ne olacak, Ahmet Kural var mı, Murat Cemcir var mı, Selçuk Aydemir mi çekiyor, başka bir diziyle ortak bir yayın mı yapacağız hiç bilmiyoruz.´ açıklamasında bulundular.

Filmin üçüncüsünü de çekmeyi düşündüklerini söyleyen Ahmet Kural, gösterilen ilgiye teşekkür ederek şunları söyledi:

"Hiçbir filmin sonu yok. 'Bundan sonra çekmeyeceğim' diye bir şey yok. Çalgı Çengi'den sonra filmin ikincisini çekmek için bazı yapımcılarla anlaştık hatta kutladık bile ama bugüne 6 yıl sonrasına nasip oldu. Kısmet ve nasip dediğimiz iki kelime çok önemli insan hayatında. Bir de 'Düğün Dernek' filminde çok seyirciye ulaştığımızdan dedik ki 'Seyirciye haksızlık etmeyelim, onun devamını çekelim. Ondan sonra kendi hikayemize dönelim' dedik." ifadelerini kullandılar.

Yapılan bu açıklamalara göre dizi projelerinde Ahmet Kural ve Murat Cemcir´in yanı sıra yönetmen Selçuk Aydemir isimleri öne çıkıyor.

Ünlü iki isim Ahmet Kural ve Murat Cemcir dizinin zamanı ve kadrosu hakkında ´Nasip´ demekle yetindiler.

Ahmet Kural Murat Cemcir Çalgı Çengi İkimiz Müjdeli haber