2017'de İzleyici Karşısına Çıkacak 10 Film

2017 ilk ayında ses getirecek 10 yeni Film

1-Çalgı Çengi İkimiz

1-Çalgı Çengi İkimiz

 Filmin başrollerini  Ahmet Kural ve Murat Cemcir paylaşırken kendilerine Rasim Öztekin, Nur Erkul, Ayşe Kökçü, Ahmet Gülhan, Tuna Orhan, Cahit Gök, Ayhan Taş, Burak Satıbol ve Şinasi Yurtsever gibi isimler eşlik ediyor.

Şimdilik muhteşem oyuncu kadrosu ve 14 milyon TL bütçesiyle adında sıkça bahsedilen film 6 Ocak 2017 izleyici karşısına çıktı

2- Hızlı ve tüplü

2- Hızlı ve tüplü

Ustalarına büyük saygı duyan genç çıraklar Gökhan ve Metin, çalışkan ve saygılı gençlerdir. Bu iki gencin en büyük hayalleri ise tutkunu oldukları Şahin marka bir araba almaktır. Hayallerindeki arabayı alabilmek için para biriktirmeye başlarlar ve nihayet Kayserili bir galericiden istedikleri sarı renkli Şahin'i alırlar ve asıl macera burada başlar 

Filmin yönetmenliğini Yusuf Güven yaparken oyuncu kadrosunda Haldun Boysan, Selahattin Taşdöğen, Yağmur Nazlı Genç, Özgür Teke, Bilal Akif Yörük gibi isimler rol alıyor.

3-Hep Yek 2

3-Hep Yek 2

Gürkan ile Altan, Cevat Bakır'ın eline feci düşmüştür. Zira ilk filmde kendisini kazıklayan Şahin'i öldüren Cevat Bakır, Altan ile Gürkan'ı tek bir şartla affedecektir: Şahin'in cesedini bir an önce ortadan kaldırmaları gerekmektedir. Fakat bu işi fark edilmeden ve tereyağından kıl çeker gibi yapmak zorundadırlar. İki kafadar bu zorlu görevi elbette ki ellerine yüzlerine bulaştıracak, yine beladan belaya sürüklenecek ve  peşlerine ülkenin en psikopat ve tehlikeli adamlarını takmayı başaracaklardır..

Filmin yönetmenliğini Orçun Benli yaparken oyuncu kadrosunda Gökhan Yıkılkan, İnan Ulaş Torun, Gürkan Uygun, Ali Çatalbaş, Tuna Orhan gibi isimler eşlik ediyor.

Fim 13 Ocak 2017'de izleyici karşısına çıkıyor 

4-Gölge

4-Gölge

Tarık ve Gülay yeni evli bir çifttir. Tarık reklam ve mankenlik ajansının editörlüğünü yapmakta, eşi Gülay ise yıllar önce bitirdiği üniversitedeki branşına uygun bir iş bulamamakta ve bunun ruhsal sıkıntısını yaşamaktadır. Bir gün Tarık ajansı adına uzun süredir üzerinde çalıştığı büyük bir projenin anlaşmasını imzalar. Ertesi gece Tarık'ın çapkın patronu Kemal'in organizasyonuyla projede çalıştırdıkları manken kızlarla beraber ofislerinde bir kutlama partisi yaparlar. Ama Tarık ve oradaki herkesin mutluluğu yarım kalır, Gülay o gece ciddi bir sinir krizi geçirir. Bu günden itibaren Gülay günden güne kötülemiş bir haftada yatağa düşmüştür, doktorlar durumu hakkında bilgi verememektedir. Tarık her geçen dakika gözünün önünde erimekte olan karısının durumu için çaresizdir ama bir gün bir mucize olur ve Gülay birden eski sağlığına kavuşur. Bu Tarık için bir iyi bir şey mi, yoksa musibet midir? Çünkü iyileşen o iyi niyetli Gülay gitmiş, yerine son derece asabi ve içten pazarlıklı bir Gülay gelmiştir. Bu an itibariyle hayat hem Tarık hem de çevresindeki herkes için yüksek zor bir dönem olacaktır.

Filmin yönetmenliğini Burak Donay yaparken oyuncu kadrosunda Deniz Gönen Türkcan, Şenol İpek, Erol Koçan, Yüksel Molla, Funda Dönmez gibi isimler rol alıyor.

5-Kötü Çocuk

5-Kötü Çocuk

Kayla, daha doğumhanedeyken babası tarafından terk edilir ve koca dünyada annesiyle bir başına kalır. Hem babasız olma gerçeği, hem de her gün annesinin hayat mücadelesinde karşılaştığı zorluklarla yüzleşmek Kayla’yı güçlü, tutkulu ve ne istediğini bilen bir genç kız haline getirmiştir.

Bir gün Kayla’nın babası Vural çıkagelir. Kızına daha iyi bir eğitim ve rahat bir hayat sunmak için onu büyük şehre götürmek istemektedir. Annesi Nazlı ise Kayla’nın iyiliği için ve yılların verdiği yorgunlukla bu isteği geri çeviremez. Kayla, kendi deyimiyle tam bir biyolojik gereksiz olan bu hiç tanımadığı adamla yeni bir hayata başlayacaktır.


Kötü Çocuk´ filminde başrolü Tolga Sarıtaş ve Afra Saraçoğlu paylaşıyor. Başroldeki bu iki isimden Tolga Sarıtaş, Meriç karakterini canlandırırken başroldeki diğer isim olan Afra Saraçoğlu ise Kayla karakterine hayat veriyor. Kendilerine Sarp Akkaya, Tülin Özen, Can Sipahi, Aytaç Şaşmaz, Buçe Buse Kahraman, Işık Naz Özedgü, İpek Soral, Yiğitcan Ergin ve Demir Parscan gibi isimler eşlik ediyor.

Film 20 ocak 2017'de izleyici karşısına çıkıyor

6-Olanlar Oldu

6-Olanlar Oldu

Filmin yönetmenliğini Hakan Algül yaparken oyuncu kadrosunda Ata Demirer başrolde yer alırken kendisine Tuvana Türkay, Salih Kalyon, Ülkü Duru, Seda Güven, Renan Bilek ve Toprak Serge gibi isimler eşlik ediyor.

7-Perde Ayn-ı Cin

7-Perde Ayn-ı Cin

Filmin yönetmenliğini Ediz Günay yaparken oyuncu kadrosunda Orkun Özen, Uğur Dönmez, Burcu Ayhan, Melis Çolak, Filiz Geraslan gibi isimler rol alıyor.

8-Pepee

8-Pepee

Pepee, dedesinin labratuvarında ürettiği teknolojik sıcak hava balonu ile Türkiye semalarında kaybolur. Bu uçan teknolojik balon Pepee'yi önce Adıyaman-Nemrut, Urfa-Göbeklitepe ve en son ise Kapadokya'ya götürür. Pepee başına gelen onca işten sıyrılıp evine geri dönebilecek midir?  Acaba gerçeği bulabilecek midir? En önemlisi sevginin ve bir olmanın ne kadar önemli ve değerli olduğunu anlayabilecek midir?

Filmin yönetmenliğini Hüseyin Emre Konyalı yaparken seslendirenler arasında Iraz Elif Kıraç, Çağrı Manas Kıraç, Meryem Atmaca, Emre Törün gibi isimler rol alıyor.

9-Vezir Parmağı

9-Vezir Parmağı

Güçlü oyuncu kadrosuyla 25 Ocak 2017'de izleyici karşısına çıkacak film 3 kıtaya yayılmış, farklı coğrafyalardan ve farklı kültürlerden insanları tebaası olarak bünyesinde barındıran Osmanlı İmparatorluğu uzun yıllardır bitmeyen savaşlardan yeni bir tanesine daha girmektedir. Ülkenin dört bir yanından eli silah tutan erkekler asker olarak orduya alınır. İmparatorluğun 5 ayrı bölgesinden yola çıkan, farklı kültürlere ait hamallar savaşa giden bu ordunun neferleri olacaktırlar.

Filmin yönetmenliğini Mahsun Kırmızıgül yaparken oyuncu kadrosunda Mahsun Kırmızıgül´ün başrolde yer aldığı filmde kendisine Gülben Ergen, Ece Uslu, Peker Açıkalın, Yasemin Yalçın, Levent Sülün, Ali Sürmeli, Cihat Tamer, Suna Selen ve Nuri Alço gibi ünlü isimler eşlik ediyor.

10-Rafadan Tayfa

10-Rafadan Tayfa

27 Ocak 2017'de Ocak aynın son günlerinde izleyiciyle buluşacak Çizgi film, mahallenin yaramazları Kamil, Hayri, Akın ve Mert'in Boğaz’ın huzur dolu kıyılarında sıcacık bir mahallenin tam ortasındaki mahallerinde geçen maceralarını konu ediniyor.

Rafadan Tayfa Vezir Parmağı Perde Ayn-ı Cin Olanlar Oldu Kötü Çocuk Gölge Hep Yek 2 Hızlı ve tüplü Çalgı Çengi İkimiz pepee